Tuğba İldiz kimdir
Ana Sayfa »Biyografi » Tuğba İldiz kimdir

Tuğba İldiz kimdir

   

Tuğba İldiz kimdir

Tuğba İldiz kimdir? Ünlü popçu Murat Boz'un dansçısı olarak tanınan Tuğba İldiz nereli, ve Tuğba İldiz kaç yaşında? Tuğba İldiz biyografi, instagram,twitter hesabı, doğum tarihi, boyu, kilosu, yani hakkında tüm detayları bu sayfada derledik. İşte Tuğba İldiz vikipedi (Tuğba İldiz hayatı) hakkında tüm ayrıntılar.

Anadolu Efes basketbol takımında ponpon kız olarak çalışan Tuğba İldiz 18 Aralık 1988 yılında İstanbul, Üsküdar'da dünyaya gelmiştir. Tuğba İldiz İnstagram hesabı instagram.com/tugbaildiz'dir. Tuğba İldiz Twitter hesabı ise twitter.com/tugbaildiz'dir. Tuğba İldiz boyu 173 m olup, kilosu 66 kg'dir. Göz rengi siyah, burcu ise Yay'dır.

6 Yaşından itibaren Olarak Artistik Cimnastik Sporuyla İlgilenen Tuğba İldiz'in bu dalda 39 Madalyası vardır. Tuğba İldiz, ayrıca bu spor dalında antrenör ve hakemdir. Anadolu Üniversitesi İktisat bölümü 4. sınıf ve İstanbul Üniversitesi Spor Yöneticiliği 2. sınıfta eğitim görmektedir. Çevresinde bilinen rumuzu KOKOŞ'tur.

Ajda Pekkan ve Muraz Boz'un dans ekibinde görev yaptı. Anadolu Efes basketbol takımında ponpon kız olarak çalışmaktadır.

tuğba ildiz kimdir2008 yılında Show Tv'de yayınlanan “Benimle dans edermisin” yarışmasına babası Ali İldiz ile birlikte katıldı.

Tuğba İldiz, TV8'de yayınlanan 27 Mart 2015 tarihinde 65. bölümünde “İşte Benim Stilim” yarışmasına misafir yarışmacı olarak katıldı.

Tuğba İldiz Survivor 2016 yarışmacılarından birisi olacağı konuşulmaktadır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna