Esra Erol kimdir vikipedi
Ana Sayfa »Biyografi » Esra Erol kimdir vikipedi

Esra Erol kimdir vikipedi

   

Esra Erol kimdir vikipedi

Esra Erol kimdir hayatı hakkında tüm ayrıntıları bu sayfada derledik. İşte Ünlü Televizyon program sunucusu Esra Erol kocası, yaşı, boyu, Esra Erol kaç yaşında evlendi yani Esra Erol biyografi hakkında tüm ayrıntılar.

Televizyon program sunucusu Esra Erol 12 Mayıs 1982 tarihinde İstanbul Eyüp'te dünyaya geldi. Polis olan Göçmen bir baba ile Sinoplu ( Ayancık ) annenin 5 kızından ortancasıdır. Esra Erol aslen Sinop Ayancık'lıdır. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya"da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesiden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi"nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.
 

Kanal D"de “Turkuaz” adlı bir proğram sundu. Ardından Technology Channel"da Siemens Mobile Kuşak Sunuculığu yaptı.


Esra Erol, evlilik programı Desti Izdivaç”adlı proğramla başladı. Oradan Star TV"ye geçip “Esra Erol'la İzdivaç” adlı programı ile bir ekran yıldızı haline geldi. Sonra kanalla yollarını ayırıp ATV"ye transfer oldu “Esra Erol'la Evlen benimle” proğramını sundu.

esra erol kimdir2 Temmuz 2010 tarihinde Kürt İdris lakaplı mafya babasının oğlu Ali Özbir ile sunucusu olduğu programında, canlı yayında evlendi. 23 Temmuz 2011 tarihinde İdris Ali Özbir adında erkek çocuğu oldu.
 

Esra Erol, 2004 yılında Kanal 7"de yayınlanan Kalp Gözü adlı dizide, Cennet Mahallesi adlı TV dizisinde, 2005"te Başkan adlı TV filminde, aynı yıl Tuzak adlı TV dizisinde, 2009 yılında Kanal-İ-zasyon adlı sinema filminde konuk oyuncu ve 2010 yılında da Kamerayla İzdivaç adlı filmde roller üstlendi.
 

Esra Erol, uzun süreden beri ATV"de yayınlanmakta olan “Esra Erol'la Evlen benimle” adlı evlilik programıyla birçok kişinin mutluluğu idi. Son dönemde, popülaritesinin artması nedeniyle de sosyal sorumluluk projelerinde de yer alan Esra Erol, kadınlara şiddete karşı kaleme aldığı kitabıyla da, şiddete uğrayan kadınların sesi olmaya onlara destek vermeye çalışmaktadır.

Ekranların en sevilen yüzlerinden, yıllardır mutlu evliliklere aracı olan, sıcaklığı, neşesi ve doğallığıyla gönüllere taht kuran Esra Erol, 2013 Eylül'den itibaren FOX Tv'ye geçti.


ESRA EROL KARİYERİ

Siemens Mobile Kuşak - Sunucu (Teknoloji TV) 2003

Turkuaz (Kanal D) 2005 - 2007

Dest-i İzdivaç: (Flash TV) 2007

Esra Erol'la İzdivaç (Star TV) 2008

Esra Erol'da Evlen Benimle (ATV) 2009 - 2013

Esra Erol'la (Fox TV) 2013 - 2015


Esra Erol Filmleri (Oyunculuk Deneyimi):

2004 - Kalp Gözü (TV Dizisi) (Kanal 7) 2004
2004 -Cennet Mahallesi (Hayat Kadını) (TV Dizisi) (Show TV)
2005 - Başkan (TV Filmi) 2005
2005 - Tuzak (Banu) (TV Dizisi) 2005
2009 - Kanal-İ-Zasyon (Konuk Oyuncu) (Film) 2009
2010 - Kamerayla İzdivaç (Film) 2010
2012 - Alemin Kıralı (Yılbaşı Özel, 56 Bölüm) (TV Dizisi)

esra erol vikipediİki yıl üst üste Türkiye"nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek"i alarak
en iyi sunucu ödülünü kazandı.

2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000"in üstünde akülü sandalye dağıttı.

Samimi, içten ve doğal tavırları ile herkesin sevgilisi olan Esra Erol, evli ve bir çocuk sahibi.
 

18 yaşındaki Esra Erol'dan sevgililer günü vtr'si

Hafta içi her gün saat 16.30 da ekrana gelen Esra Erol'la programının sempatik sunucusunun 18 yaşındaki görüntüleri bugüne damgasını vurdu.
 

14 yıl önce sevgililer günü için ekran karşısına geçen Esra Erol'un, yaptığı röportajı 14 Şubat 2015'te yayınlandı.
 

Görüntüleri izleyen Esra Erol "14 yıl önce bugün, ben yine elimde mikrofon, toy, acemi ve her zamanki gibi heyecanlı, küçük bir muhabirken çekilmiş görüntüler. Babam göndermiş. En güzel sevgililer günü hediyesiydi, teşekkürler babacığım seni seviyorum" dedi. 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna