Hasan Doğru Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında
Ana Sayfa »Biyografi » Hasan Doğru Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında

Hasan Doğru Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında

   

Hasan Doğru Kimdir, Hayatı, Biyografisi, Kaç Yaşında

Hasan Doğru, O Ses Türkiye"ye arkadaşlarının isteği üzerine katıldığını söyleyen güçlü sesi olan Hasan Doğru O ses Türkiye"de sempatik tavırları ile herkes tarafından çok sevildi, sıcakkanlılığı ile O Ses Türkiye"de jüri başta olmak üzere herkesi etkileyen Hasan Doğru hakettiği değeri aldı ve halkın taktiri ile O ses Türkiye"de 1. oldu.

Hasan Doğru Kimdir ?

27 yaşında, Zonguldak/Kozlu da dünyaya geldi ve burada büyüdü. Ancak aslen Ordu"lu. Zonguldak"a dedem madende çalışmak için gelmiş. Solistlik ve oyunculuk her zaman hayalini kurduğum işler olduğu için liseden sonra Belediye Kültür Merkezi"nde müdür olan komşumuz Abdullah Bey"in yardımıyla Tiyatro Arın adlı grupta rol alıp, tiyatro sınavlarına çalışmaya başladım. Tiyatro sınavlarını iki kere denedim, başarısız oldum. İkinci denemenin ardından Zonguldak"ta opera bölümünün açıldığını duydum. Ilk denememde sınavı kazandım ve opera bölümünün ilk öğrencilerinden ve ilk mezunlarından oldum.

Hasan Doğru, O ses Türkiye yarışmasına arkadaşlarının isteği üzerine katıldı, O ses"in seçmelerine de arkadaşları ile birlikte geldi, Opera mezunu olan Hasan Doğru, Memleketi olan Zonguldak/Kozlu"da kendi restoranlarında çalışıyordu, ancak birgün o ses Türkiye"ye arkadşlarının isteği üzerine katıldı ve yarışmada 1. oldu.

Hasan Doğru FotoğraflarıBenzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna