Küçük Ağa Dizisi Emir Berke Zincidi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hayatı
Ana Sayfa »Biyografi » Küçük Ağa Dizisi Emir Berke Zincidi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hayatı

Küçük Ağa Dizisi Emir Berke Zincidi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hayatı

   

Küçük Ağa Dizisi Emir Berke Zincidi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hayatı

Küçük Ağa Dizisi Mehmet Can, emir berke zincidi Kimdir, Kaç Yaşında, Nereli, Hayatı Hakkında Bilgi, emir berke zincidi fotoğrafları, yaşı kaç, oynadığı diziler,

Küçük ağa dizisinde başrol oynayan oyunculardan birisi olan Emir berke zincidi, dizideki Mehmet Can adlı karekteri oynuyor, Küçük Ağa dizisi isminden de belli olduğu gibi dizi tamamen, küçük ağa yani emir berke zincidi"nin üstüne kurulmuş.

Dizi daha ilk bölümünden reyting rekorları kırmayı başardı, dizide Zeki Alasya ve birçok önemli oyuncu yer alıyor.

Emir berke zincidi, yani küçük ağa dizisinin Mehmet Can"ı dizinin ilk bölümünden ençok izlenen dizi olmasında büyük katkı payı olan küçük oyuncu.

Emir berke zincidi, daha önceden Öyle bir geçer zaman ki adlı dizide osman adlı karekter ile türk halkının beğenisini kazanan bir isim.

Emir berke zincidi, öyle bir geçer zaman ki adlı dizide olduğu gibi bu günlerde yine reyting rekorları kıran küçük ağa adlı dizide, mehmet can adlı karekteri oynamaktadır.

Emir Berke Zincidi

Doğum:
2005 , Ankara

Babası model olan emir berke zincidi, 2 yaşından itibaren bir ajansa yazdırılmıştır. Ardından birçok reklamda oynayan emir berke zincidi, 200 çocuk arasından seçilip, öyle bir geçer zaman ki adlı dizide oynama fırsatı bulmuştur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna