Pasta Dekorasyon Seti 100 Parça Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar?
Ana Sayfa »Teknoloji Haberleri » Pasta Dekorasyon Seti 100 Parça Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar?

Pasta Dekorasyon Seti 100 Parça Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar?

Pasta Dekorasyon Seti 100 Parça Özellikleri ve Fiyatı Ne Kadar?

Pasta Dekorasyon Seti 100 Parça fiyatı ne kadar? Pasta Dekorasyon Seti 100 Parça özellikleri neler? En güncel teknoloji haberleri, ürün incelemeleri, fiyatları ve özellikleri, teknoloji haberleri için doğru yerdesiniz.


En güzel pastaları hep sizin anneniz yaptı, daha iyisini yapmak için ona yardımcı olun!Bu inanılmaz set ile kusursuz ve dekoratif pastalar yapmaya hazırlanın!Annenizin elinden çıkan dünyanın en lezzetli pastaları artık görünüşleri ile de dünyanın 1 numarası olmaya aday!100 parçalık bu mucize set ile pastanelerdeki şekilli pastaların daha iyilerini hayata geçirebilirsiniz!Özel dilimleme aparatları, harfler, krema şekillendirici uçlar, krema sıkıcısı, özel şekillendiriciler ve bir pasta yaparken ihtiyacınız olabilecek herşey!Bu set ile pastalarınıza istediğiniz şekilleri verebilir, üzerine istediğiniz mesajı profesyonelce yazabilirsiniz.Setin İçindekiler;İçindekiler kitabı1 adet saklama kabı1 adet aplikatör1 adet poşet tutma halkası1 adet şekil verici çubukÇiçek yaprağı başlığıÇiçek başlığıŞerit başlığıYuvarlak başlığıYıldız başlığıYaprak başlığıYuvarlık başlığıHarf kalıplarıC işareti kalıbıKalp kalıbıZambak kalıbıDüzeltici cetvel10 adet Krema poşeti3 profilli Tırtıklı, krema şekli verici, Dalgalı bıçak
Pasta Dekorasyon Seti 100 Parça fiyatı : 14,16 TL

Teknoloji haberleri ve gelişmeleri Huzur Sayfasından takip edebilirsiniz.

İşte Pasta Dekorasyon Seti 100 Parça Teknik Özellikleri

Diğer Özellikler
  • Marka
    Ofine


Pasta Dekorasyon Seti 100 Parça adlı ürünü incelediniz. Diğer teknoloji ürünlerinide www.huzursayfasi.com sitemizden inceleyebilirsiniz.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna