Rüyada Turna Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Turna Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Turna Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Turna görmek ile alakali tabirler, Rüyada Turna görmek ne anlama gelir? Rüyada Turna nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Turna dini rüya tabirlerinde Turna anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Bu kuşu görmek güçsüz, zayıf bir adama; toplu hareket etmeyi ve şirket kurmayı sevin kavme, bu kuşu almak kötü ahlaklı insanlarla dostluk kurmaya, usaklara yolculuk yapmaya yahut gurbetten dönmeye, Yerlşim alanlarında çok turna görmek şiddetli kışa, Bu kkuşun eti ve tüyü yoksul için mala delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada turna görmek, kuvvetsiz fakir bir adamdır.Rüyada bir turna aldığını gören kimse kötü ahlaklı bir kavimle akraba olarak yakınlık kazanır. Turna, toplanmayı ve şirket kurmayı seven bir takım insana işarettir. Rüyada turna gören kimse uzak bir yere yolculuğa çıkar.Misafir ise salimen vatanına döner.Turnaların bir şehrin etrafında uçtuklarını görse, o sene fazla soğuk olur ve güç yetmiyecek derecede sel gelir,Rüyada tumanın etini yese hırsız bir kimseden veya hizmetçiden menfaat elde eder.Bir kimse turnaların kış gününde bir yere toplandıklarını görse, hırsız ve muhariplerin cemiyetine, soğuğa ve havanın kötü oluşuna işarettir.Turnaların dağınık görülmesi, onlan gören ve yolculuk yapmak isteyen veya yolculukta bulunan ya da evlenmek isteyen kimse için, hayra işarettir.Bu rüya evlat isteyen kimse için de, hayra işarettir.Rüyada turnaya binen kimse, fakir olur.Rüyada kedisinin turna olduğunu gören kimse, reislik ve mala erişir.Turnanın eti ve tüyü fakir bir kimse tarafından elde edeceği mala işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna