Rüyada Sağmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sağmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sağmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sağmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sağmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Sağmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sağmak dini rüya tabirlerinde Sağmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Eti yenen hayvanların sütünü sağmak rızka, ehil olanlar için insanları yönetecek bir konuma gelmeye, Kadının kendi sütünü sağması, onun malından eş ve çocuklarının istifade etmesine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada koyun v.s. sağmak, güzel ilişkiye, yaltakçılığa, siyasete ve rızık temin etmeye işarettir. Tabirde sağılan hayvan muteber tutulur.Bir sığırı sağıp sütünü içtiğini görse, fakir ise zengin ve şerefi şanı yüce olur. Eğer zengin ise zenginliği artar. Deveyi sağdığını gören kimseye mal isabet eder. Kan sağdığını gören kimseye haram mal erişir.Sağmak, hile ve sihir gibi şeylerle de tabir edilir.Bir tüccar rüyada süt sağdığını görse, helal rızık ve kazanca erişir.Sağdığı memeden sütün aktığı miktar nispetince dünya kendisine meyleder.Deveyi sağıp sütünü içtiğini gören kimse, saliha bir kadınla evlenir. Evli ise bereketli bir erkek çocuğu dünyaya gelir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna