Rüyada Musalla Taşı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Musalla Taşı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Musalla Taşı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Musalla Taşı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Musalla Taşı görmek ne anlama gelir? Rüyada Musalla Taşı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Musalla Taşı dini rüya tabirlerinde Musalla Taşı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Üzerine ölülerin konularak cenaze namazının kılındığı musalla taşını görmek uzak bir yere yolculuk yapmaya, borcun istenmesine, görevden alınmaya, mamur yerlerin harap olmasına; üzüntü, keder ve sıkıntıya, eşini boşamaya; Musalla taşı bazen ehli için valli yahut diğer yöneticiliklere, hapisten kurtulmaya, zorluktan so a rahatlığa, borçları ödemeye, temizliğe özen göstermeye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada ölülerin konduğu musallayı görmek, üzüntü, keder,sıkıntılara, mamur yerlerin harap olmasına, kadınları boşamaya ve uzak yerlere yolculuk etmeye işarettir.Bazen de ölülerin konduğu musallayı görmek, yüksek rütbeliler için vali olmaya, görevden alınmaya, hapislikten kurtulmaya, temizliğe, meşakkatten rahatlığa kavuşmaya ve borçlan ödemeye işarettir. Eğer rüyayı gören borçluise, üzerinde olan borcun istenmesine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna