Rüyada Cünüplük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Cünüplük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Cünüplük Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Cünüplük görmek ile alakali tabirler, Rüyada Cünüplük görmek ne anlama gelir? Rüyada Cünüplük nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Cünüplük dini rüya tabirlerinde Cünüplük anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Cünüp olduğunu görmek, abdestsiz olarak bir ihtiyacını gidermeye çalışmaya, Cünüp olarak namaz kıldığını görmek ibadet gayesiyle yolculuğa çıkmaya (hac, umre vs.) yahut dininin bozuk olmasına; Kendini cünüp görmek, adının bir meseleye karışmasına; Cünüp olduğunu ve yıkanmak için su aradığı halde bunu bulamadığını görmek, dünya ve ahiret işlerinde güçlüğe uğramaya; su bulup yıkanmak ise, arzu ettiği şeylerin gerçeklemşesine delalet eder.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada cünüp olduğunu görse o kimse abdestsiz olarak bir ihtiyacı için çalışır.Cünüp oiarak namaz kıldığını gören kimse ibadet için yolculuğa çıkar. Bazılar da, o kimsenin dini bozuk olur, dediler. Bazılan ise, kendisini cünüp olarak gören kimsenin isminin bir meseleye karışmasına işarettir, dediler. Cünüp olduğu halde yıkanmak için su bulamadığını gören kimse, arzu ettiği dünya ve ahiret işlerinde güçlüğe düşer,

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna