Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Zabıta Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Zabıta görmek ile alakali tabirler, Rüyada Zabıta görmek ne anlama gelir? Rüyada Zabıta nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Zabıta dini rüya tabirlerinde Zabıta anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir zabıta memuru görmesi; o kimsenin bir yakını ile arasının açılarak kavga edeceklerine, bir kişinin rüyasında bir zabıta memurunun yerine gelerek onu cezalandırdığını (ceza yazdığını) görmesi; o kimsenin herkese inandığından ve dertlerini anlattığından dolayı başına büyük dertlerin açılacağına veya işlerinde önemli ölçüde zarar edeceğine delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Halkın işlerini ıslaha çalışan kimseye, babaya, öğretmene, Temiz giyimli ve güleryüzlü ama ağırlaşlı ve ciddi zabıta memuru görmek insanların sıkıntıdan kurtulmasına; kötü giyimli ve abus çehreli meymenetsiz zabıta memuru rüşvet va haram yiyen adi bir kiimseye, Beyediye memuru olduğunu görmek bela ve afete, tevekkül ve itimat ile bunları atlatarak ecir kazanmaya delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna