Rüyada Savaşmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Savaşmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Savaşmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Savaşmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Savaşmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Savaşmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Savaşmak dini rüya tabirlerinde Savaşmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada savaşmak değişik şekillerde yorumlanmaktadır. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında Allah rızası için savaştığını görmesi; o kimsenin gerek kendi hali ve gerekse ev halkının hali doğruluk üzeredir. Rüya sahibinin rızkının genişleyeceğine ve parasının artacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir savaştan kaçtığını görmesi; o kimsenin evinin sakinlerine, özellikle hanımına karşı şefkat ve merhametinin azlığına yorumlanır. Kirmânî'nin yorumuna göre: Rüyanızda savaşa gidip kazandığınızı görmeniz; sizin fazilet ve şan kazanacağınıza işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir memleket halkının savaşa katıldıklarını görmesi; o kimsenin arzularının yerine geleceğine ve düşmanlarına üstünlük sağlayacağına işaret eder. Câbiru'l-Mağribi’nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında yalnız başına düşmanla savaştığını görmesi; o kimsenin zengin olacağına, düşmanı yendiğini görmesi; o kimsenin helalinden rızık kazanacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında savaştığını ve düşmanın üstün geldiğini görmesi; o kimsenin rızkını kazanmada zorlanacağına delaletle tabir olunur. Rüyanızda bir savaşta düşmanlar tarafından öldürüldüğünüzü görmeniz; ferah ve sevince kavuşacağınıza, helalinden rızık kazanacağınıza ve ömrünüzün uzun olacağına işaret eder. Rüyanızda gazilerle birlikte bir savaşa gittiğinizi görmeniz; hayra, rüyanızda savaştan sonra memleketinize döndüğünüzü görmeniz; sağlık ve selâmetinize, muradınıza ereceğinize, sevinç ve mutluluğa kavuşacağınıza, eğer hasta iseniz şifa bulup iyileşeceğinize yorumlanır. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında savaşa gittiğini görmesi; o kimsenin ganimet malından istifade edeceği ne ve âhirette yüksek bir dereceye ulaşacağına işaret eder. Kişinin rüyasında silahı ile savaşa gittiğini görmesi; o kimsenin dünyada her yönden dinine bağlı olduğuna ve bütün İslâm'ın emirlerini yerine getirdiğine delalet eder. Rüyada bütün insanların savaşa katıldıklarının görülmesi; zafer kazanılacağına, rüyada ellerindeki kılıçlarla düşmana saldırıldığını görülmesi; o memleket halkının refah ve mutluluk içinde yaşayacakla rina işaret eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada anarşistlerle savaştığını gören kimse,dinine veya anne - babasına yardım eder ve hanımını kıskanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna