Rüyada Nişan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nişan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nişan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nişan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nişan görmek ne anlama gelir? Rüyada Nişan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nişan dini rüya tabirlerinde Nişan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında kendisinin nişanla onura edildiğini görmesi; o kimsenin hayatı boyunca hiç bir kimseden yardım almadan kendi çaba ve gayretiyle başarıya ulaşacağına işaret şeklinde bir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : madalya türü nişanı görmek yahut bunu göğsüne takınmak makam ve mevkiye, şeref ve itibara; Bir hayvanda yahut başka bir şeyde bir nişan (belirti, alametĞi farika) görmek, görülen şeyde meydana gelecek belirgin bir değişikliğe, Bedeninde bir nişan görmek -görünen yerde ise- bir ayıbın ortaya çıkmasına, elbise altına geliyorsa hayır ve iyilikle anılacak işler yapmaya; Biriyle nişanlardığını görmek düzenli hayata, kendini işine ve mesleğine vermeye, Nişan merasimi sevinç ve sürura, refah ve mutluluğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dağlamak.)

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna