Rüyada Hortum Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hortum Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hortum Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hortum görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hortum görmek ne anlama gelir? Rüyada Hortum nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hortum dini rüya tabirlerinde Hortum anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada su hortumu görülmesi kazanca yorumlanır. Rüyanızda içinden su geçen bir hortum görmeniz; işinizde kârlı olacağınıza veya elinize hiç beklemediğiniz bir yerden mal veya para geçeceğine ya da bir mirasa konacağınıza işaret eder. Rüyanızda yangın hortumu görmeniz; sizin kıskanç birisi olduğunuza, rüyanızda içinden su geçmeyen kuru ve dürülü bir hortum görmeniz; gelirinizin azalacağına delalet eder. Rüyanızda delik bir hortum görmeniz; malınızın veya paranızın gizli eller tarafından yavaş yavaş ve azar azar aşırıldığına, rüyanızda hortumla bahçe suladığınızı görmeniz; çoluk çocuğunuzun rızkını bol keseden başkalarına yedirmekte olduğunuza yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada hortum görmek, içinden su akıyorsa kazançlı bir yatırım yapmaya işaret eder. Susuz hortum, kazancın eksilmesine işarettir. Hortumlu bahçe sulamak, ailenizin geçimini bollaştırmaya işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna