Rüyada Gardiyan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Gardiyan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Gardiyan Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Gardiyan görmek ile alakali tabirler, Rüyada Gardiyan görmek ne anlama gelir? Rüyada Gardiyan nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Gardiyan dini rüya tabirlerinde Gardiyan anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir cezaevinde bulunduğunu ve orada bir gardiyanla konuştuğunu görmesi; o kimsenin sıkıntı içinde olduğuna, rüyasında gardiyanlardan birisinin kendisine bir söz söylediğini görmesi; o kimsenin içinde bulunduğu sıkıntıdan kısa süre sonra kurtulacağına, kişinin rüyasında bir gardiyanın kendi sini bir hücreye kapattığını görmesi; o kimsenin işlerinin ters gideceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında kendisinin bir hücreden çıkarıldığını görmesi; o kimsenin sıkıntılarının geçeceğine, rüyasında bir gardiyan tarafından cezaevinden dışarıya salıverildiğini görmesi; o kimsenin artı bütün sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Zindancı görmek, kabir kazan kimseye delalet eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada gardiyan görmek sıkıntıya işaret eder.Gardiyanların kendisini bir hücreye kapattığını görse maddi ve manevi zararara ugrayacağına işaret eder.Gardiyan görmek, zalim kocaya ve huysuz bir kadına da işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna