Rüyada Donmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Donmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Donmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Donmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Donmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Donmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Donmak dini rüya tabirlerinde Donmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında soğuktan donduğunu görmesi o kimsenin çok yakın bir akrabasının ağır bir hastalık geçireceğine, rüyasında kendisini donmaktan kurtardıklarını görmesi; o kişinin bir ölüm tehlikesi atlatacağına delalet eder


İhya Rüya Tabirleri : Bir kap içine koyduğu suyun donduğunu görmek mala, Akarsuların, su birikintilerinin ve her çeşit su kütlesinin donması dargınlık ve kırgınlıkların unutulmasına yahut iş ve ticaretteki durgunluğa delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Buz, Buzdağı, Soğuk, Üşümek..)


MollaCami Tabiri : Rüyada soğuktan dondugunu görmek, bir hastalığa yakalanacagina ve yakın bir dostunu kaybedeceğine işarettir. Rüyada tarladaki mahsullerin dondugunu görmek ise o yıl için hasadın bereketli olacağına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna