Rüyada Doğum Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Doğum Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Doğum Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Doğum görmek ile alakali tabirler, Rüyada Doğum görmek ne anlama gelir? Rüyada Doğum nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Doğum dini rüya tabirlerinde Doğum anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir doğumevinde bulunduğum ve orada bazı çocukların doğduklarını görmesi; o kimsenin birtakım yeni atılımlara girişeceğine ve iş çevreleri ile temaslar sağlayarak yeni iş sahaları aradığına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına, Annesinin kendini doğurduğunu görmek hasta için vefata, yoksul için ona yardım edecek birine, zengin için malını israf etmeye yahut mal ve varlık üzerindeki tassarrufunun kısıtlanmasına, mahkemelik bir işi olanın davayı kazanmasına, eşi hamile olanın erkek çocuk doğurmasına, Kadının ağzından doğum yapması vefatına, Erkeğin doğum yaptığını görlmesi hastalanmasına, Kız doğurmak sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, Erkek çocuk doğurmak müjde ve kurtuluşa, Hayvan doğurmak, o hayvanın mizacında bir çocuk doğurmaya, Doğum sıkıntının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye, Bekarın doğum yapması evlenmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna