Rüyada Diploma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Diploma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Diploma Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Diploma görmek ile alakali tabirler, Rüyada Diploma görmek ne anlama gelir? Rüyada Diploma nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Diploma dini rüya tabirlerinde Diploma anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada diploma görülmesi değişik şekillerde tabir edilmektedir. Bir memurun rüyasında diploma görmesi; âmirinden takdirname alacağına, bir tüccarın rüyasında diploma görmesi; kârlı bir iş konusunda bir kuruluş ile anlaşma imzalayacağına, halktan birinin rüyasında diploma görmesi; mahallesinde yapacağı hayırlı bir iş için izin alacağına işaret eder. Bir ev hanımının rüyasında diploma görmesi; eşinin o hanımdan çok memnun olduğuna ve onun sevgisini kazandığına, bir öğrencinin rüyasında diploma görmesi; okulunda başarılı olmasından dolayı Öğretmenlerinin takdirini kazandığına delalet eder


MollaCami Tabiri : Rüyada memurun diploma görmesi amir tarafından takdir edilecegine işarettir. Tüccann bu rüyayı görmesi kazancının artacagina ve yeni müessese kuracağına işarettir.Talebenin rüyada diploma görmesi, sevineceğine ve hocası tarafından iltifat göreceğine işarettir.Hanımın rüyada diploma aldığını görmesi ise, kocası tarafından takdir edileceğine ev işlerinde başarılı bir hanım otduguna işarettir.Diploma her halde takdir edilmektedir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna