Rüyada Bahşiş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Bahşiş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Bahşiş Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Bahşiş görmek ile alakali tabirler, Rüyada Bahşiş görmek ne anlama gelir? Rüyada Bahşiş nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Bahşiş dini rüya tabirlerinde Bahşiş anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada bahşiş verildiğinin görülmesi; hissizlik, bencillik ve tamahkârlık ile, bahşiş alındığının görülmesi ise; fakirlik, keder ve üzüntü ile tabir edilir.Bir kimsenin rüyasında bir kadına bahşiş verdiğini görmesi; bahşişi veren kimsenin öyle çok önemli olmayan bir hastalığa yakalanacağına, bir garsona veya herhangi bir kimseye bahşiş verdiğini görmesi; o kimsenin gönlünün zenginliğine yorumlanır.Bir rivayete göre de: Rüyada bahşiş verilmesi; bahşiş veren kimsenin malının zekâtını vermediğine, bahşiş verilen kimse eğer bir hizmetçi veya garson ise; malını helâl yollardan kazanmadığına, kişinin rüyasında bahşişi kendisinin aldığını görürse; başkasına ait haram bir malı satın aldığına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Bir vesileyle bahşiş almak yoksul kimseler için hayır ve menfaate, varlıklı kimseler için rezillik ve rüşvete delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna