Rüyada Abla Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Abla Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Abla Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Abla görmek ile alakali tabirler, Rüyada Abla görmek ne anlama gelir? Rüyada Abla nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Abla dini rüya tabirlerinde Abla anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada ablanızı görmeniz; kısa bir süre sonra mutlu bir evlilik yaparak hayatta tek bir insana bağlanacağınıza işarettir. Şayet ablanız sizden ayrı oturuyorsa; onun ziyaretine gitmeniz gerektiğine de yorumlanabilir. Rüyasında ablasını gören bir erkeğin; beklemediği bir yerden eline bir miktar mal geçeceğine veya çok hayırlı bir haber alacağına işarettir.Bazı yorumculara göre rüyada abla görmek; şefkat, merhamet ve sevgi ile yorumlanır. Rüyada ablasının yanaklarından öptüğünü gören kimse; mutlu bir geleceğe sahip olur. Rüyada ablası tarafından öpüldüğünü gören kimse; kendisinin ev halkına bağlılığı ile yorumlanır. Bir rivayete göre: Rüyada abla görülmesi; rüya sahibinin ablasından büyük bir menfaat göreceğine işarettir.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Kardeş.


MollaCami Tabiri : Kadın için rüyada abla görmek, bekar için yakında isabetli bir evlilik yapacağına evli ise, bir kız çocuğunun olacağına bu rüyayı bir erkek görmüş ise, beklemediği bir yerden eline biraz para veya mal geçeceğine ve yahutçok hayırlı bir haber alacağına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna