Rüyada Sal Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sal Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sal Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sal görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sal görmek ne anlama gelir? Rüyada Sal nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sal dini rüya tabirlerinde Sal anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir salla bir nehri geçtiğini görmesi; kimsenin yapmayı düşündüğü bir deniz yolculuğundan şimdilik vazgeçtiğine işaret eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada şal görmek, hayat, izzet, şeref, mertlik, velayet, san'at, yolculuk, erkek kardeş ve çocuktur.
Rüyada üzerine şal veya beyaz bir parça ya da erkeklerin kullandıkları ve yünden olan bir şeyi örttüğünü gören kimse, o şal değerince askerlere kumandanlık yapar. Eğer bu göreve ehil değilse, o kimse aile ve kabilesinin reisi olur ve Onların işlerine çalışır.
Bazı tabirciler, şal karada yapılacak yolculuktur, dediler. Bir kimse rüyada şalın kendisinden alındığını görse, o kimsenin şan ve şöhreti gider ve malı için kahra uğrar.
Bir kimse şalının yırtıldığını ve parçalandığını görse, o kimsenin erkek kardeşi veya çocuğu ölür.
Sal, memuriyete ve konuşmamaya delalet eder. Bazı tabirciler, şal, sahibini soğuk ve sıcaktan muhafaza ettiği gibi üzücü ve kederden koruyacak güzel bir kazanç ve san'ata delalet eder, dediler. Sal görmek, borç ödemeye delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna