Rüyada D E C C A L Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada D E C C A L Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada D E C C A L Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada D E C C A L görmek ile alakali tabirler, Rüyada D E C C A L görmek ne anlama gelir? Rüyada D E C C A L nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve D E C C A L dini rüya tabirlerinde D E C C A L anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada deccalın çıktığını görmek, düşmanın saldırmasına ve yeryüzünde kan dökülüp fitne ve fesadın ortaya çıkmasına delalet eder. Rüyayı gören misafir ise onun yolu kesilir. Deccalı görmek kafir şehirlerinden bir şehrin fethedilmesine delalet eder. Deccalı görmek, sihir ve yalana ve ona arkadaş olan yahut onun sıfatına intikal ettiğini gören kimse için afat ve belaya delalet eder.
Bazan da deccalın çıktığım görmek, salih kimselerin hakların helak olmaları için Allah'ü Teala'ya dualarından sonra yahudilerin hallerinin halas olmasına delalet eder. Fakat deccalın rüyada geçtiği ve uğradığı yerler, üzüntü, keder, şiddet, zulüm ve Iıububat ve emlakta büyük afetin meydana çıkmasına, yahut yağmurun yağmamasından dolayı hayrın men edilmesine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna