Rüyada Patika Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Patika Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Patika Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Patika görmek ile alakali tabirler, Rüyada Patika görmek ne anlama gelir? Rüyada Patika nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Patika dini rüya tabirlerinde Patika anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bir patika yoldan yürüdüğünü görmesi; o kimsenin hayatını kazanmak için çok büyük gayretler sarfetmek zorunda kalacağına delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada görülen patika, sınırlı sayıdaki seçeneğe sahip olduğunuza işaret eder. Başka bir yorumda, bu rüya kişisel sorunlarınızdan dolayı gitmek istemediğiniz yerlere saptığınız ya da önemli bir yol ayrımında bulunduğunuz anlamındadır.
Patikada yürüdüğünü görmek, iki şekilde tabir edilir. Ya çıkmaz bir yoldasınız ya da kestirmede. Bu rüya aynı zamanda, itibarınızın da tehlike altında olduğuyla da yorumlanır.


MollaCami Tabiri : Rüyada dağ yolu görmek, sıkıntılardan kurtulmaya veyayolculuğa işarettir.Rüyada görülen dağ yolu hile yapmaya ve aldatmayada işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna