Rüyada Nafaka Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nafaka Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nafaka Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nafaka görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nafaka görmek ne anlama gelir? Rüyada Nafaka nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nafaka dini rüya tabirlerinde Nafaka anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında başka birisine kanuni bir nafaka ödediğini veya bir başkasından kanuni bir nafaka aldığını görmesi, o kimsenin hiç bir zaman uyum sağlayamadığı eşiyle kavgalı bulunduğuna ve bu nedenle de daima üzüntülü bir hayat yaşadığına işaret eder. Bir kadının rüyasında kocasından ayrılarak nafaka aldığını görmesi; o kadının evlilik hayatının devamlı surette geçimsizlik içinde geçeceğine ve tam mânâsiyle mes'ud olamayacağına işaretle tabir olunur.


İhya Rüya Tabirleri : Kendi rızası ile yakınlarına nafaka verdiğini görmek maddi durumun iliyiğine, çoluk çocuğunu korumaya, elden çıkan şeyleri yeniden kazanmaya; İstemeyerek nafaka verdiğini görmek ecelin yaklaşmasına; Nafakada aşırı cömert devarandığını görmek nifak ve bozzgunculuğa delalet eder.


Seyyid Süleyman : Rüyada nafaka ödediğini görmek, şu an yaşadığınız şeylerin geçmişte yaptığınız hataların ve eylemlerin sonucu olduğuna işaret eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada bir kimsenin mahremlerine nafaka vermesi veya onları bol bir şekilde geçindirmek, o kimsenin mali durumunun iyi olduğuna, çocuklarını korumasına ve: "(Hayır için) ne harcarsanız o, bunun ardından (daha iyisini) lütefeder. O rızıklandıranların hayırlısıdır." ayet mealine göre önceden, mal, çocuk gibi gelinden çıkmış ve gitmiş olan şeyin yeniden yerine gelmesine işarettir.Rüyada malının zorla sarf ve intak edildiğini gören kimsenin, ecelinin yaklaştırma işarettir. Nafaka genişlik ve bolluk göstermek, nifaka işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna