Rüyada Teyemmüm Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Teyemmüm Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Teyemmüm Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Teyemmüm görmek ile alakali tabirler, Rüyada Teyemmüm görmek ne anlama gelir? Rüyada Teyemmüm nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Teyemmüm dini rüya tabirlerinde Teyemmüm anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Namaz abdesti için ya da gusletmek gayesi ile teyemmüm ettğini görmek kurtuluş ve farahlığa ermeye, üzüntü ve kederlerden kısa sürede kurtulmaya, az zamanda rahat ve huzura ermeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Su bulunmayan bir yerde teyemmüm alan kimsenin rüyası su ile abdest almak gibidir. Teyemmümü tamamlamamak da abdesti tamamlamamak bahsindeki gibi yorumlanır. Su mevcut iken teyemmüm eden, şeriatten ayrılır.
Cafer-i Sadık'a göre bu rüya şunlarla tabir olunur: Murat, şifa, rızk, hac, ferah ve hürriyet.
Usulüne uygun olarak teyemmüm eden, muradına nail olur. Sifaya kavuşur ve rızkı artar. Selamete çıkar.


MollaCami Tabiri : Rüyada teyemmüm, üzüntü ve kaygının gitmesine işarettir.Teyemmüm, yolculuğa ve teyemmüm yapması muhtemel olan bir hastalığa yakalanmasından korkulan kimseye işarettir. Rüyada kum yahut eline bulaşmayan çamurla teyemmüm ettiğini görenin, yolculuğu çetin veya mümkün olmayacağına ve nefsinin isteğine uyarak iş yapmasına işarettir.Teyemmüm, zenginlikten fakirliğe, sıhhatli ve sağlamlıktan hastalığa, hasta olan için hastalığından şifa bulmaya işarettir.Rüyada suyun bulunmasıyla beraber teyemmüm etmek, batıl işleri işlemeye işarettir. Bazı tabirciler de teyemmüm, hapis ve hastalıklardan kurtulmaktır, demişlerdir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna