Rüyada Tekasür Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tekasür Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tekasür Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tekasür Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tekasür Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Tekasür Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tekasür Suresi dini rüya tabirlerinde Tekasür Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında bu sûreyi okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; o kimsenin dini itikadının gayet kuvvetli olduğuna, dini bir cemaati ziyaret ederek onlarla kaynaşacağına, eğer kendisine bir iftira edilirse buna aldırmayacağına, o kişinin dünya işlerinin düzenli olduğuna, rızkını biraz zorlanarak temin edeceğine, borca gireceğine ve âhireti sevip dünyayı unutacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Tekasür Suresini rüyasında okuyan yahut okunduğunu gören, iyi insanları ziyaret edip, onlarla dost olur.
Kirmani şöyle söylüyor: Hakkında yapılan iftiraları duymaz. Işlerinde muvaffak olur. Mal kazanır.
Cafer-i Sadık buyuruyor ki: Bahtı açık olur. Fakat, o dünya ni'metlerine itibar etmez. Dine yönelir.
Abdulgani demiştir ki: Rızkını güçlükle kazanır. Borcu olur. Dünyayı unutur, ahireti ister.


MollaCami Tabiri : Rüyada Tekasür süresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; çok mal ile rızıklanmaya ve dünya için mal biriktirmeye işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna