Rüyada Tahrim Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Tahrim Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Tahrim Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Tahrim Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Tahrim Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Tahrim Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Tahrim Suresi dini rüya tabirlerinde Tahrim Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : İbn-i Sîrîn'în yorumuna göre: Bir kişinin rüyasında Tahrîm Sûresi'ni okuduğunu veya okuyan birisinden dinle­diğini görmesi; o kimsenin kendi evi içinde geçimsiz birisi olduğuna ve her zaman kalp kırıcı sözler sarf ettiğine, hiç beklemediği bir yerden yardım göreceğine, hakkında söylenen bir sözü işiterek üzüleceğine ve sonra da yaptıklarından pişman olup tövbe edeceğine yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in görüşüne göre, Tahrim Suresini rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören kendi evinde nifak (iki yüzlülük, dinde bozgunculuk) üzere olur. Ev halkının arzusuna uyar.
Kirmani diyor ki: Haramdan çekinir, ümit etmediği yerden rızıklanır.
Cafer-i Sadık ta rüya sahibinin haramdan sakınacağını söylüyor.
Abdülgani buyuruyor ki: Rüya sahibi karısı yüzünden çeşitli zararlara uğrar. Fakat, kadın zamanla pişman olarak bu kötü halini düzeltir. Kocasına eziyet etmekten vazgeçer.
Ibn-i Kesir diyor ki: Hakkında söylenen bir söze çok üzülür. Tevbekar olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna