Rüyada Soğan Ve Tohumu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Soğan Ve Tohumu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Soğan Ve Tohumu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Soğan Ve Tohumu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Soğan Ve Tohumu görmek ne anlama gelir? Rüyada Soğan Ve Tohumu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Soğan Ve Tohumu dini rüya tabirlerinde Soğan Ve Tohumu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Cafer-i Sadık (R.A.) rüyada soğan görmeyi şunlarla tabir ediyor: Haram mal, gıybet ve nedamet. Bir rivayete göre soğan, dinde noksanla veya kötü sözle yorumlanır.
Ebu Said'ül Vaaz şöyle diyor: Rüyada soğan görmek; gizli eşyaya veya çirkin bir işe delalet eder. Bir kavle göre mala işarettir. Soğan soymak; büyüklere dalkavukluk yapmaktır. Bazı tabircilere göre soğan ve sarmısak kabukları yaltaklanarak mal beklemektir. Taze soğan, kötülüğüyle tanınan bir bedeviye işarettir. Elinde taze soğan gören, kötü bir iş yapar.
Bir rivayete göre, rüya sahibi dindarsa, rüya hayırla yorumlanır. Pişmiş soğan yediğini gören, ömrünün sonlarında tevbekar olur. Soğan tohumu, haram mala delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna