Rüyada Sığırcık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Sığırcık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Sığırcık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Sığırcık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Sığırcık görmek ne anlama gelir? Rüyada Sığırcık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Sığırcık dini rüya tabirlerinde Sığırcık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada sığırcık denilen kuşun görülmesi; çok yolculuk yapan bir kimseye işaret eder. Bir kişinin rüyasında bir sığırcık kuşu aldığını veya bulduğunu görmesi; böyle bir kişi ile dost olacağına delalet eder. Bir kimsenin rüyasında birçok sığırcık kuşlarının uçtuğunu görmesi; o kimsenin feyiz ve berekete nail olacağına yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Sığırcık kuşu dindar, kendi halinde, sabırlı ve helal kazançla geçinen kimseye, Sığırcık bazen iyi emellerle kötülerini birbirine karıştırmaya, zengin ve şerefli kimseye, az ile yetinmeye, memurluğa, oyuna; Bu kuşun eti ve tüyü hayra erişmeye delalet edeer.


Seyyid Süleyman : Bu rüya, çok seyahat eden bir adamla tabir olunur. Bir sığırcık bulduğunu gören, böyle bir zatla dost olur. Sığırcığın eti ve tüyü bu şahsın malına delalet eder. Çok sayıda sığırcığın uçuştuğunu görmek; berekettir.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Sığırcık; yalancı ve dinsiz biriyle yorumlanır. Bir rivayete göre faydalı fakat, yalancı bir arkadaştır.
Cafer-i Sadık'a göre, bu rüya şunlarla tabir edilir. Erkek evlat, hademe, helal rızk, mal, hayır ve menfaat.


MollaCami Tabiri : Rüyada görülen sığırcık, Müslüman, zahid, zayıf, sabırlı ve helal kazanç sahibi ve hilekar olan bir kimsedir. Bir kimse rüyada sığırcığa rastgeldiğini görse, anlattığı gibi birisine rastgelir. Sığırcığın erinden yediğini yahut tüy vekanadından bir şeyi yolduğum görse, o kimse hayra erişir.Bazen de sığırcık, iyi emellerle kötülerim karıştırmaya, zengin ve fakir olmayan şerefli ve alçak olmayan bir kimseye, bazen de sığırcık, az bir rızıkla kanaat etmeye, oyuna. bazen de katip olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna