Rüyada Okşamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Okşamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Okşamak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Okşamak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Okşamak görmek ne anlama gelir? Rüyada Okşamak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Okşamak dini rüya tabirlerinde Okşamak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Eş ve çocuklarını okşayarak teselli ettiğini yahut sevdiğini görmek şefkat ve merhamet görmeye, hayır ve iyiliklere, Mahremi olan birini okşamak keder ve üzüntüye düşmeye; Biri tarafından okşandığını görmek, o kimseden ilgi ve yardım görmeye delaletç edeer.


Seyyid Süleyman : Rüyasında karısını okşayıp zevk alanın, ona sevgisi artar. Aksi ise aralarında düşmanlık olmasına işaret eder. Yabancı bir kadını okşayan, mekruh (çirkin yasak) bir iş yapar. Birini okşadığını gören, onu tecrübe eder. Sevdiği bir adamı okşayan, sevinir.
Ibn-i Sirin (R.A.) ve diğer tabirciler, el ile okşamayı; okşanılan için hayır ve menfaatle yorumlamışlardır. Hulasa okşamak, iyi bir rüyadır. Murattır.


MollaCami Tabiri : Kendine helal olmayan bir kadını okşadığını gören kimse kötü bir iş yapar. Sevdiği bir adamı okşadığını gören kimse sevince erişir.Bazı tabirciler de okşamak, okşanılanın okşayandan hayır ve fayda görmesine işarettir, demişlerdir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna