Rüyada Nas Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Nas Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Nas Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Nas Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Nas Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Nas Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Nas Suresi dini rüya tabirlerinde Nas Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında Nâs Sûresi'ni okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; Allah'ın o kimseyi hasetlerin ve kötülerin şerrinden koruyacağına, o kimsenin halkın ve halkın da onun şerrinden emin olacaklarına ve işlerinin de yolunda gidip düş ananlarına galip geleceğine yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu göreni, Allah nazardan, şer ve zarardan muhafaza eder.
Kirmani demiştir ki: O halkın, halk onun şerrinden korunur.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Allah-ü Teala onu halkın ve şeytanın şerrinden kurtarır.
Abdulgani'ye göre işleri yolunda gider, düşmanına galip gelir. Sihir ve onun zararından, şeytanın şer ve vesvesesinden uzak olur.
Ibn-i Kesir ve Nafi ise şöyle söylüyorlar: Vesveseye düşer ama, bundan kurtulur. Ailesi de Hüda'nın koruması altında olur.


MollaCami Tabiri : Rüyada Nas suresini veya ondan bir parçayı okudugunu veyaüzerine okunduğunu görmek, rüya sahibinin arzu ve isteklerinin gerçekleşmesine, düşmana galibiyete, şeytanın kötülüklerinden emin olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna