Rüyada Maşa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Maşa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Maşa Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Maşa görmek ile alakali tabirler, Rüyada Maşa görmek ne anlama gelir? Rüyada Maşa nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Maşa dini rüya tabirlerinde Maşa anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada bir maşa görülmesi; devletle halk arasında idarecilik yapan ve devletin emirlerini halka bildiren bir kişiye işaret şeklinde tabir olunur. Bazı tabircilere göre: Bir kimsenin rüyasında bir maşa görmesi; o kimsenin büyük bir kimseden yardım göreceğine işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir maşa ile ateş karıştırdığını görmesi; o kimsenin bozuk olan işlerini düzeltebilmesi için birtakım yerlere başvurduğuna, kişinin rüyasında maşa ile oynarken elini yaktığını görmesi; o kimsenin bazı kişilerden zarar göreceğine yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Hizmetçiye, insana gerek olduğunda yardım eden dost ve yakına, Maşa ile ateşten bir şey çıkarmak devletten mal ve paraya yahut bir göreve getirilmeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Halkın hükumetle münasebetlerini düzenleyen, onların işlerine bakan, devletin emirlerini tebliğ eden bir kişiyle yorumlanır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna