Rüyada Lohusalık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Lohusalık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Lohusalık Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Lohusalık görmek ile alakali tabirler, Rüyada Lohusalık görmek ne anlama gelir? Rüyada Lohusalık nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Lohusalık dini rüya tabirlerinde Lohusalık anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada lohusa görülmesi; rüyanın görüldüğü evde hastalık olacağına ve hastanın da kaderinin oldukça karışık olacağına yorumlanır. Rüyada lohusa görülmesi erkekler için iyi bir müjdeye, hanımlar için ise geçici bir hastalığa yorumlanır. Kirmânî'nin yorumuna göre: Bir erkeğin rüyasında kendisinden doğum kanı geldiğini görmesi; o kimsenin bir iş başına geçeceğin kadının rüyasında lohusalıktan kurtulamadığını görmesi; o kadın ' k rüyası hayırlı değildir. Bir yoruma göre o kadının öleceğine, diğer rivayete göre de o kadının hasta olacağına ve birtakım sıkıntılara maruz kalacağına yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Rüyada doğum sonrasına ait kanı görmek; hastalıktır. Bazıları ise lohusalık rüyasını, üzüntüden kurtulmakla yorumlanır. Erkeğin kendinde nifas kanı görmesi, bir işin başına geçeceğine işarettir.
Bir kadının, lohusalık sebebiyle hastalanıp kurtulama-dığını görmesi; ya hastalıkla yahutta ölümle yorumlanır. Ihtiyar kadın ve küçük bir kızın aynı rüyayı görmeleri, hayz gibi tabir olunur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna