Rüyada Kuran Okumak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kuran Okumak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kuran Okumak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kuran Okumak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kuran Okumak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kuran Okumak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kuran Okumak dini rüya tabirlerinde Kuran Okumak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Hangi Ayet olduğunu bilmeksizin Kur'an'dan bir parça okuduğunu gören şifa bulur üzüntüden kurtulur. Bir kavle göre Kur'an okumak; doğruyu söylemektir.
Ibn-i Sirin diyor ki: Kur'an okuyan, layıksa alim veya hakim olur. Rahmet Ayeti okumak; hayırdır. Azap Ayeti okumak, Allah tarafından korkutulmak, ikaz edilmektir. Kur'an okuduğunu ve tamamladığını gören imanla göçer, akıbeti hayırlı olur. Kur'an'ın yarısını okuyan, ömrünün yarısını geçirmiştir.
Hafız olmadığı halde, rüyasında hafız olduğunu gören; büyük hayra nail olur. Okunan Kur'an-ı dinlediğini gören, O'nun emirlerine uyar.
Cabir'ül Mağribi şöyle diyor; Kur'an-ı hatmeylediğini gören, arzusuna erişir. Kur'an-ı doğru olarak okuduğunu görenin, malı artar. Güzel sesle okumak, büyük makam ve derecedir.
Münasip olmayan bir yerde Kur'an okuduğunu yahut okunduğunu gören kimsenin dininde halel vardır. Rüya sahibinin tevbe etmesi ve icap eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna