Rüyada Kundak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kundak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kundak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kundak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kundak görmek ne anlama gelir? Rüyada Kundak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kundak dini rüya tabirlerinde Kundak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Kundakta çocuk görmek müjdeye, Çocuk için kundak hazırlamak yaşamak için gerekli tedbirleri almaya; kendinin, eş ve çocuklarının geleceğini düşünerek mal ve para biriktirmeye, kadının çocuğu kundağa sarması eş ve yakınlarına müşfik davranmasına, erkeğin kundağa çocuk yatırması üzerine düşmeyen bir işten dolayı sıkıntıya girmeye, Çocuğun kundağını çözmek insanları sıkıntılı bir durumdan kurtarmaya, Kendini bir kundağa bağlanmış görmek zorluk ve meşakkate, bu kundağı çözdüğünü görmek zorluk ve darlıktankurtulmaya, Kundak bezi çocuksuz kadın için çocuğa, çocuğa yeni bir kundak bezi almak evladına atalık görevini yapmaya, eski kundak bezi almak çocuğu hayata hazırlamakta ihmalkar davranmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Büyük tabircilerden El-Hüseyn-i demiştir ki: Rüyasında güya doğacak çocuğu için kundak vs. hazırlayan, istikbali için tedbir alır. Ailesi için servet biriktirir. Doğmuş bir çocuğu kundağa sardığını gören kadınsa, etrafındakilere müşfik davranır. Rüya sahibi erkekse, münasip olmayan bir işe kalkışır.
Bazılarına göre, bir çocuğu kundağa saran veya sarıldığını gören; halka ve ailesine karşı merhametsiz olur. Hayır değildir. Kundaklı bir çocuğun kundağını açmak; hayırdır ve iyiliğe işarettir. Kendini kundakta gören, sıkıntıya ve zarurete düşer. Kundaktan çıkmak çok iyidir. Doğacak çocuğu için kundak aldığını gören, evladına hayırlı olur. Eski bir kundak alan, çocuğuna karşı lakayd davranır. Onunla ilgilenmez.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna