Rüyada Kebapçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kebapçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kebapçı Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kebapçı görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kebapçı görmek ne anlama gelir? Rüyada Kebapçı nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kebapçı dini rüya tabirlerinde Kebapçı anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Doktora, mürebbiye, sanat ve hüner öğreten kimseye, Kebap satın almak çocuğunu bir okula yahut sanata vermeye ya da işe yarar birini yanında istihdam etmeye, Kebapçı olmak zor ve hile ile bir mevkiyi ele geçirmeye, Kebapçı bazen sözde bozgunculuğa, çocukk ve müjdeye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bu rüya; zarif, edip, halkın geçimi için çalışan bir zatı ifade eder.


MollaCami Tabiri : Rüyada kebap almak için kebapçıya gittiğini gören kimse, çocuğunu talim ve terbiye için bir muallime teslim eder. Rüyada kendisinin kebapçı olduğunu gören kimse, ehil ise bir vilayete vali olur.Bazı kere kebapçı, yaralan ameliyat eden tabip ile tevil edilir. Bazı tabirciler, kebapçı görmek, sözünde tefrika ve husumet olan kimseye işarettir, demişlerdir. Kebapçı görmek, malları yağma etmeğe, öldürmeğe ve esirliğe işarettir. Bazen de kebapçıyı görmek, ferahlığa ve bekarların evlenmesine, yeni çocuğunun olmasına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna