Rüyada Kavga Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kavga Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kavga Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kavga görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kavga görmek ne anlama gelir? Rüyada Kavga nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kavga dini rüya tabirlerinde Kavga anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Uyku aleminde, bir işi için kavga eden; rızk sebebiyle çalışır. Çok gayret eder. Bu kavgada mağlup olan, arzusuna kavuşamaz. Ahiret işleri için tartışıldığı takdirde, mağlubiyet; zafere işarettir. Allah-ü Teala'ya yardım hususunda biriyle tartıştığını gören, zarara uğrar. Rüyada kavga etmek; kimi tabircilere göre, büyük yorgunluktur. Meçhul bir iş için tartıştığını gören, dine aykırı davranır.
Bazı tabircilere göre, küçük bir çocukla tartıştığını gören; hasmına galip gelir. Ehl-i zimmetle yani müslümanların idaresi altında yaşayan kafirlerle tartışmak; muhtelif surette yorumlanmıştır. Onlarla dini emirler hususunda tartıştığını görenin; ahiret hayatı hayırlı olur. Dünya işleri için tartışan, mala kavuşur. Bazıları ise bunun tam tersini söylemişlerdir. Sultan ve yardımcılarıyla kavga etmek, büyük bir belaya yahutta helake ve katle yani ölüme delalettir. Kadınlarla ve küçük çocuklarla kavga etmeyi iyi saymayan tabirciler de vardır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna