Rüyada Kamış Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kamış Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kamış Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kamış görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kamış görmek ne anlama gelir? Rüyada Kamış nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kamış dini rüya tabirlerinde Kamış anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında yanında birçok kamış bulunduğunu görmesi; o kimsenin zahmet çekerek bir şey elde edeceğine, kişinin Ayasında bir kamışlıkta olduğunu görmesi; hayırsız ve kötü insanlarla arkadaşlık kuracağına delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Vefasız, inançsız, cimri ve rezil insana, Bir kamışa yaslanmak kısa ömre, iğreti dostluklara ve yoksulluğa, Kendisinden kalem yapılan kamış şöhrete, silahların susmasına, güzel sanatlare ve edebi metinlere delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şekerkamışı,Saz / Sazlık.)


Seyyid Süleyman : Yanında kamışlar gören, çok zahmet çekmeden bir şey elde eder. Kamışlıkta olduğunu gören, kaba ve hayırsız insanlarla beraber olur. Elindeki kamışa dayananın, eceli yakındır. Fakirlik içinde vefat eder. Bir kavle göre kamış; laf taşımaya delalettir.
Kamıştan yapılan eşyalar, hizmetçilerle tabir olunur.
Kamış masuralar, mal ve menfaattir. (Ayrıca Bkz. Seker Kamışı.)


MollaCami Tabiri : Rüyada kamış görmek, rezil insanlara ve kötü söze işarettir. Bir kimse elinde bulunan bir kamışa dayandığını görse, o kimsenin ömründen az bir müddet kaldığına ve fakirleşip ihtiyaç içerisinde öleceğine işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna