Rüyada Kafirun Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Kafirun Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Kafirun Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Kafirun Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Kafirun Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Kafirun Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Kafirun Suresi dini rüya tabirlerinde Kafirun Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda Kâfırûn Sûresini okuduğunuzu veya okuyan birisinden dinlediğinizi görmeniz; sizin din yolundan uzaklaşacağınıza, toplum içinde kötü bir isim yapacağınıza, sonunda dini inancınızın artacağına, kâfirlerle mücâdele ederek galip geleceğinize ve Allah tarafından affedileceğinize yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Bu Sureyi rüyasında okuyan veya okunduğunu gören, bid'at yoluna sapar. Kötü bir şöhreti olur.
Kirmani diyor ki: Kafirle gaza eder. Allah (C.C.) yolunda hayır ve ihsanda bulunur. Îmanı ve dini halis olur. Kafirden uzak durur.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Dinde ve şeriatte itikadı sağlam olur.
Abdulgani'ye göre, kafirlerle mücadele eder. Onlara galip gelir.


MollaCami Tabiri : Kafirun suresini veya ondan bir parçayı okuduğunu görmek; kafir ve münafıklara karşı cihad etmeye,dinin sağlam olmasına ve halis imana işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna