Rüyada Istemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Istemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Istemek Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Istemek görmek ile alakali tabirler, Rüyada Istemek görmek ne anlama gelir? Rüyada Istemek nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Istemek dini rüya tabirlerinde Istemek anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Birinden bir şey istemek işte sebata, tahsil yapmaya; Kendinden üstün birinden bir şey istemek, istenen şeyi gerektirecek bir durumun ortaya çıkmasına, Varlıklı birinin ydksuldan bir şey istemesi, o zenginin cehennemde göreceği azaba, İstediği şeye kavuşşmak arzu edilenin hasıl olmasına, helal malla rızıklanmaya, fayladı şeye va kazanca; bekar için evlenleye delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Talep.


MollaCami Tabiri : Rüyada alim veya hakimlerden hediye yoluyla bir şey istemek, alim ve hakimlere ihtiyaç duyulacak, hadiselerin çıkmasına işaret eder.Zenginin fakirden bir şey istemesi, o zengini yakacak cehennem ateşine işarettir.Rüyada bir kimseden bir şey istemek ve sormak, işinde sebat göstermeyeişaret eder.Rüyada birisinden bir şey istediğini gören kimse, talebe olur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna