Rüyada Isınmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Isınmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Isınmak Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Isınmak görmek ile alakali tabirler, Rüyada Isınmak görmek ne anlama gelir? Rüyada Isınmak nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Isınmak dini rüya tabirlerinde Isınmak anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.
 

Diyanet Ruya : Rüyanızda sıcaklık veren bir şeyin karşısına geçerek ısındığınızı görmeniz; bir dostunuzdan parasal yardım göreceğinize ve böylece de işlerinizi bir düzene koyarak biraz olsun sıkıntıdan kurtulacağınıza delalet eder.


İhya Rüya Tabirleri : Şömine yahut herhangi bir ocak ya da ısı kaynağı karşısında keyifle oturarak ısınmak gam ve kederden kurtulmaya, Zoraki ve aşırı üşümekten dolayı ısınmak, maddi ve manevi sıkıntıların geçmesi için bir kimseden yardım talep etmeye ve bunu başarmaya, Ateştte, korda yahut dumanda ısınmak, devletin tehlikeli bir işini görmeye, Alevli ateşte ısınmak devlet işinde istihdam edilmeye, kor ateşte ısınmak yetim malını arzu etmeye, tütünle ısınmak tehlikeli bir işe atılmaya delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Sıcak / Sıcaklık.)


Seyyid Süleyman : Bkz. Soğuk ve Sıcak.


MollaCami Tabiri : Rüyada ısındığını görmek, rüya sahibinin rızık ve menfaate ermesine işaret eder.
 

 

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna