Rüyada Hud Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hud Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hud Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hud Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hud Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Hud Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hud Suresi dini rüya tabirlerinde Hud Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda Hud Sûresi'nin tamamını veya bir kısmını okuduğunuzu veya okuyan birisinden dinlediğinizi görmeniz; sizin düşmanınızın çok olacağına ancak bunların zarar veremeyeceğine işaret eder. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Bu rüyayı gören kimsenin zirâat, bağ ve bahçe sebebiyle zengin olacağına, bol ve bereketli ürün alacağına ve her şeyinden hayır göreceğine işaret eder. İmam-ı Nablusî'nin yorumuna göre: O kimsenin işlerinin devamlı olacağına, halk arasında makbul ve sevilen bir kişi olduğuna, dininde sebatkâr, Allah'ın emirlerine uyan ve sözüne inanılan bir kişi olduğuna yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Ömer Bin Hattab (R.A.) buyuruyor ki: Rüyasında Sure-i Hud'u tamamen veya kısmen okuyan yahut okunduğunu görenin düşmanı çok olur. Fakat, zarar görmez.
Ibn-i Sirin diyor ki: Ziraat, bağ ve bahçe işlerinden zengin olur.
Kirmani'ye göre, işlerinde gayretli ve sebatkar davranır. Halktan saygı görür. Muhterem ve muteber olur.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Islam dini sayesinde hidayete erer. Bu yolda yürür.
Abdulgani'en Nablusi buyuruyor ki: Ömrü uzun, Imanı sağlam, yiyecek cinsinden rızkı bol olur. Dünya ve ahirette selamet bulur.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna