Rüyada Ganimet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Ganimet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Ganimet Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Ganimet görmek ile alakali tabirler, Rüyada Ganimet görmek ne anlama gelir? Rüyada Ganimet nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Ganimet dini rüya tabirlerinde Ganimet anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında beklemediği bir yerden kendi sine ganimet verildiğini görmesi; eğer tüccar ise zarar edeceğine, e&e memur ise; işinden ayrılacağına, eğer halktan biri ise; işinin bozulacağına delalet eder. İbn-i Sîrîn'in yorumuna göre: Rüyada ganimet görülmesi; eğer yabancı bir milletin malı ise; hayra, İslâm milletinin malı ise; zarar ve ziyana işarettir. Bir kimsenin rüyasında müslümanların ordusunun yabancı memleketlerden elde ettikleri büyük ganimet ile geldiklerini görmesi; ucuzluk ve bereketle, yabancıların İslâm ülkelerinden ganimet aldıklarını görmek ise; yokluk ve belâ ile yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Malda berekete, beklentilerin gerçekleşmesine, sevinç ve sürura, Bulduğu ganimetin beşte birini zekat olarak vermek beş vakit namazı muntazaman kılmaya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin diyor ki: Rüyada kafir malından ganimet görmek; hayırla, islam malından ganimet görmek; zarar ve ziyanla tabir olunur. Islam askerlerinin kafir beldesinden çok ganimet alarak geldiğini görmek; ucuzluk ve berekettir. Kafirin Islam memleketinden ganimet alması, kıtlıkla yorumlanır

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna