Rüyada Esans Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Esans Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Esans Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Esans görmek ile alakali tabirler, Rüyada Esans görmek ne anlama gelir? Rüyada Esans nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Esans dini rüya tabirlerinde Esans anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyada esans görülmesi; gizli bir işin meydana çıkacağına yorumlanır. Bir kimsenin rüyasında esans süründüğünü görmesi; o kimsenin bir arkadaşından veya ev halkından gizlendiğine, bir sırrının açığa çıkacağına, kişinin rüyasında evdeki aile ferdlerinden birinin veya eşinin esans süründüğünü görmesi; ona ait bir sırrı öğreneceğine delalet eder. Bir kimsenin rüyasında çarşıdan esans satın aldığını görmesi; o kimsenin başka birisine ait bir sırrı ev halkına söyleyeceğine, kişinin rüyasında bir esans şişesi görmesi; o kimsenin bir takım olaylarla karşılaşacağına işaret eder. Kişinin rüyasında esans ve kolonya gibi güzel kokulu şeyler görme-sı; o kimsenin yakında ulaşacağı bir mutluluğu müjdeler.


İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Güzel Koku.


Seyyid Süleyman : Bkz. Koku.


MollaCami Tabiri : Rüyada esans görmek, mala işarettir. Bazı tabirciler de İzzet, şeref ve ululuğa erişmeye işarettir, dediler.Güzel koku süründüğünü gören kimse, iki kişi tarafından övülür. Bazen de bu rüya o kimsenin hac etmesine ve bir erkek çocugunun olmasına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna