Rüyada Eğer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Eğer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Eğer Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Eğer görmek ile alakali tabirler, Rüyada Eğer görmek ne anlama gelir? Rüyada Eğer nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Eğer dini rüya tabirlerinde Eğer anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

İhya Rüya Tabirleri : Bakınız; Eyer.


Seyyid Süleyman : At üzerinde eğer görmek şerefe işarettir. Bir eğer aldığını yahut birinin kendine eğer verdiğini gören, ya cariye alır veya zengin bir kadınla evlenir yahut eline miras yoluyla mal geçer.
Eğerinin kırıldığını görenin karısı vefat eder. Veya hasta olur. Eğerini kaybeden hanımından ayrılır.
Cabir'ül Mağribi demiştir ki: Rüyasında eğerinin ceva-hir ile süslü olduğunu gören bir kadın sayesinde zengin olur. Eğerinin altın veya gümüş ile bezendiğini görenin karısı, kibirli ve dinde noksan olur. Sayet eğeri süsten uzaksa; karısı dindar biridir.
Ebu Said'ül Vaaz'a göre eğer; temiz, namuslu, güzel ve zengin bir zevceye delalet eder. Eğere binmek; kazanmaktır. Bu rüyayı gören her işinde muvaffak olur. Mevki ve itibara kavuşur.
Eğer takımının tam ve mükemmel olması izzet, itibar, saadet ve devletin yani talihin yüceliğine delalettir. Eğerdeki eksiklik, bunlarda meydana gelecek noksana işarettir.


MollaCami Tabiri : Bir kimse rüyada eQere sahip olduğunu görse evlenir. Rüyada görülen eğer, hayvan sırtında olmazsa hanımına işarettir.Bir kimse rüyada kendisine ait egere bir köpek ve domuzun yahut da bir eşeğin bindiğini görse günahkar bir kimsenin onun hanımına hainlik etmesine işarettir.Eğer, hayvana, yahut devlet başkanına ya da asil ve zengin bir hanıma işarettir. Bazı tabirciler, eğer maldır, dediler.Bir kimse rüyada kendisinin bir eğere bindiğini görse o kimse her işinde zafere erişir ve bütün işlerinde galip gelir.Bindiği hayvanın eğerini çıkardığını görse, hanımı ile kendi arasında ayrılık meydana gelir. Yahut o kimse hanımını boşar ya da hoşlanmadığı ve kötü gördüğü bazı şeylere girer.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna