Rüyada Dudaklar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dudaklar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dudaklar Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dudaklar görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dudaklar görmek ne anlama gelir? Rüyada Dudaklar nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dudaklar dini rüya tabirlerinde Dudaklar anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Dudaklar rüya sahibinin yardımcısıdır. Alt dudak, üst dudaktan daha hayırlıdır. Bazı tabircilere göre, dudaklar akrabaları temsil eder. Üst dudak; erkek, alt dudak; kadın akrabaya delalettir. Rüyada üst dudağın kopması veya kesilmesi ni'met ve malın zevaline yani sonuna, kaybına işarettir. Alt dudakta aynı hali görenin karısı vefat eder yahut boşanırlar.
Kirmani demiştir ki: Rüyasında iki dudağını düşmüş görmek, ana veya baba yüzünden büyük üzüntüye düçar olmaktır. Bir rivayete göre; bu rüya, sahibinin iftiracı ve münafık olduğuna işarettir. Dudaklarında uyanık iken çirkin sayılan bir hali rüyada görmek; üzüntüye, düşünceye delalet eder. Iki dudağının açılmaz bir şekilde birbirine yapışmış olduğunu görenin işleri bağlanır. Müşkülata uğrar. Bilhassa konuşmak istediği halde, buna muvaffak olamamak, uğranılacak bela ve musibetin daha büyük olacağına işarettir. Dudağının üstünde ben gören kadın, şeref ve makam sahibi olur. Aynı rüyayı erkek görürse malı çoğalır. Dudaklarını tükürük ile ıslatmak; aile ve akraba arasında ortaya çıkacak düşmanlığın habercisidir. Sayet rüya sahibinin ailesi yoksa, ortaya çıkacak kötülük yalnız kendisini ilgilendirir. Iki dudağının veya birinin, bir madene benzemesi hayırsızlığa delalet eder.
Rüyasında dudaklarındaki kırmızılığın arttığını görmek; sözünün geçkin ve dinlenir olmasına işaret eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna