Rüyada Domates Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Domates Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Domates Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Domates görmek ile alakali tabirler, Rüyada Domates görmek ne anlama gelir? Rüyada Domates nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Domates dini rüya tabirlerinde Domates anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kişinin rüyasında bir bahçeden domates topladığını veya bir manavdan satın aldığını görmesi; onu ve ailesini sevinç mutluluğuna götürecek birtakım haberlerin kapısında olduğuna işaret eder. Rüyada domates görülmesi sıkıntı ile yorumlanır. Domatesin tadı biraz ekşi olduğu için onu rüyada görmek hayırla tabir edilmez. Bazı yorumculara göre rüyada kırmızı domates görülmesi altına, yeşil domates görülmesi ise paraya delalet eder.


Seyyid Süleyman : Domates kedere işaret eder. Domates ekşi olduğu için rüyada hayırsızdır. Bununla beraber bir rivayete göre, kırmızı domates; altına, yeşil domates ise; nakit paraya delalet eder. Bazılarına göre domatesin çiği de, pişmişi de harama işarettir.


MollaCami Tabiri : Rüyada mevsiminde domates görmek bereket ve bolluğa işarettir.Mevsim dışında görmek ise geçim sıkıntısına işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna