Rüyada Dolu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dolu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dolu Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dolu görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dolu görmek ne anlama gelir? Rüyada Dolu nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dolu dini rüya tabirlerinde Dolu anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Rüyanızda dolu yağdığını görmeniz; sizin azaba, darlığa maruz kalacağınıza ve muhtaç duruma düşeceğinize, kişinin rüyasında zamanında ve az olarak dolu yağdığı görmesi; orada ucuzluk olacağına işaret eder. Bir kimsenin rüyasında bir yerde dolu yağdığını ve zarar vermediğini görmesi; Allah'ın inayetine, zarar verdiğini görmek ise; o yer halkına Allah'ın azabının ineceğine yorumlanır.


Seyyid Süleyman : Kirmani demiştir ki: Dolu görmek; sıkıntı, azap ve ihtiyaç ile tabir olunur. Mevsiminde az miktarda dolu yağması, o yerde ucuzluğa işarettir. Bir bölgeye dolu yağdığı halde zarar vermezse; Allah-ü Teala'nın inayetine, aksi ise; o mekana azap ineceğine delalet eder.
Cafer-i Sadık, dolu yağmasını beş türlü tabir eder. Bunlar: Bela, husumet yani düşmanlık, düşman askeri, kıtlık ve marazdır.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna