Rüyada Hokka Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Hokka Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Hokka Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Hokka görmek ile alakali tabirler, Rüyada Hokka görmek ne anlama gelir? Rüyada Hokka nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Hokka dini rüya tabirlerinde Hokka anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Bir kimsenin rüyasında yazı hokkası görmesi; o kişinin yakında sevinçli bir haber alacağına, kışının rüyasında tükürük hokkası görmesi; o kimsenin yakınlarından birinin düşmanlığına maruz kalacağına işaret eder. Bir başka yoruma göre: Rüyada hokka görülmesi akılla tabir edilir. Bir kimsenin rüyasında bir hokkaya mürekkep koyduğunu görmesi; o kimsenin çocuğunun olacağına, kişinin rüyasında bir hokkaya kalemi batırarak yazı yazdığını görmesi; o kimsenin eşiyle geçiminin çok düzgün ve mutlu olduğuna yorumlanır.


İhya Rüya Tabirleri : Varlıklı kadın ve erkeğe, hikmet ve bilgi içeren kitaplara, müjde ve sevince, İçinde inci bulunan hakkası olduğunu görmek, hizmetçisi ve komşusu olan güzel bir eve sahip olmaya, Kadınlara ait hokka üzüntü ve kedere, Toprak yapılmış ( porselen, seramik vbb.) hokka hizmetçi ve cariyeye, cam hokka vefasız bir dosta delalet eder.


Seyyid Süleyman : Bkz. Divit.


Seyyid Süleyman : Bkz. Divit.


MollaCami Tabiri : Rüyada yazı yazacak hokkayı görmek, ciltli kitaba, Bazen de zengin hanıma yahut garip ve bekar kadın için zengin bir erkeğe tabir edilir.İçine inci ve altın konulan okka müjdedir. Bundan dolayı içinde inci veya mücevher olan bir okkayı görmek, müjde ve birkaç gün so a rüya sahibine gelecek sevinçtir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna