Rüyada Dişler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Dişler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Dişler Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Dişler görmek ile alakali tabirler, Rüyada Dişler görmek ne anlama gelir? Rüyada Dişler nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Dişler dini rüya tabirlerinde Dişler anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Seyyid Süleyman : Rüyada dişler; aile efradı ve akrabalarla yorumlanır. Üst dişler erkeği, alt dişler; kadını, azı dişleri; evin reisini temsil eder.
Bazı yorumculara göre, üstte sivri dişin yanında yer alan azı dişin; sağ cihetindeki baba ve onun yerini alacak erkek çocuktur. Sol taraftaki ise, amcaya ve ikinci erkek çocuğu işaret eder. Onların yanında yer alan diğer azı dişleri ise, sırasıyle ailenin diğer büyükleridir. Alt sıradakilerde bu tertip göz önüne alınarak anne, kız evlat, teyze ve hala olarak tabir edilir. Ön dişler de diğer akrabalara delalet eder.
Dişler; rüya sahibinin veya akrabalarının yaşlarıdır. Rüyada herhangi bir dişin yanında fazla bir diş çıktığını görmek; o dişin temsil ettiği akrabadan, hayır ve menfaat sağlamaya işarettir. Rüyada misvak kullanmak; akrabalar arasındaki tartışmaları, ortadan kaldırmaya muvaffak olmaktadır. Dişleri arasında seyrek ve açık yerler görmek; aile efradı ve akrabaları arasında ayıplanacak bir halin ortaya çıkmasıdır.
Bazı tabircilere göre dişlerinin aralık olduğunu görmek; halk arasında makbul olmaya, sevilmeye, bir rivayete göre hanesi hakkında övgüler duymaya işarettir. Dişlerin bozuk ve sallanır bir halde olması, zayıflık ve yorgunluğa delalettir. Dişlerin temiz ve güzel olması üzüntüden kurtulmak ve heybetli olup cömert davranmaktır. Dişlerin uzun ve beyaz olması, makam, itibar ve kuvvetin ziyadeliğine delalet eder.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna