Rüyada Beled Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri
Ana Sayfa »Rüya Tabirleri » Rüyada Beled Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

Rüyada Beled Suresi Görmek Ne Anlama Gelir ve Tabiri

   

Rüyada Beled Suresi görmek ile alakali tabirler, Rüyada Beled Suresi görmek ne anlama gelir? Rüyada Beled Suresi nasil tabir edilir? Diyanet rüya tabirlerine göre ve Beled Suresi dini rüya tabirlerinde Beled Suresi anlamı ve tabirini huzursayfasi.com sitemizden takip edebilirsiniz.

Diyanet Ruya : Nüzhetü'l-Mecâlis adlı kitaba göre: Bir kimsenin Beled Suresi’ni okuduğunu görmesi; o kimsenin fakirlere yemek yedireceğine yorumlanır.İmam-ı Nablusînin yorumuna göre: Bir kimsenin rüyasında Beled Sûresi'ni okuduğunu veya okuyan birisinden dinlediğini görmesi; eğer o kimse bir konu üzerine yemin etmişse; o yaptığı yemine pişman olacağına ve bir daha yemin kelimesini ağzına almayacağı doğrultusunda tövbe edeceğine işaret eder.Rüyanızda Beled Sûresi'ni okuduğunuzu veya okuyan birisinden dinlediğinizi görmeniz; size kötülük yapanlara iyilik yapacağınıza, cömert birisi olduğunuza, fakir ve muhtaç kimselere yardımdan elinizi çekmeyeceğinize delalet eder.


Seyyid Süleyman : Ibn-i Sirin'in beyanına göre rüyasında Beled Suresini kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu gören, cömert olur. Sadaka vermekten hoşlanır.
Kirmani diyor ki: Kendisine fenalık yapmak isteyenlere iyilikte bulunur. Sıkıntılarından kurtulup, selamete çıkar.
Cafer-i Sadık demiştir ki: Fakirlere ve miskinlere (zavallılar, cüzzamlılar) lutufta bulunur. Cömert davranır.
Abdulgani diyor ki: Ettiği bir yeminden dolayı pişman olup tevbe eder. Bir daha yemin etmez.


MollaCami Tabiri : Rüyada Beled süresini veya ondan bir parçayı okuduğunugörmek; yetimleri terbiye etmeye, yoksulları doyurmaya, merhametli ve şefkatli olmaya işarettir.

Benzer Konular

canlı kuran oku kuran dinle kuran izle
mekke kabe canlı yayın izle
büyük islam ilmihali
hadisi şerif
yemek tarifleri
en güzel oyunlar, oyun oyna